Zepple

Králík mi snědl marantu, stane se mu něco?

Můj zakrslý králík snědl kousek uschlého listu maranty… Nejdřív jsem myslela, že to je seno, ale byla to teda naše rozrostlá pokojová rostlina. Je jedovatá? Může se otrávit??Napsala bych do takových těch veterinářských poraden, ale z mých zkušeností se tam hrozně dlouho čeká na odpověď. Prosím poraďte aspoň co myslíte…

Nejlepší odpověď
Džanička

Být tebou tak si brnknu veterináři,on ti po telefonu poradí.Také záleží kolik toho snědl.Příště nečekej až se ti někdo ozve a poradí,protože jestli čekáš až ti někdo odpoví celé ty dvě hodiny,a maranta je jedovatá,tak jed už může dávno působit,a nakonec ti ani veterinář nepomůže.Tak šup a volej.