V.E.R.U.

Králíček krmení – když mám listi z obchodu od ředkviček a kedlubny, musím to umýt a vysušit?

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,když mám listi z obchodu od ředkviček a kedlubny,musím to umýt a vysušit?Nechtěla bych ji ublížit.Jsem co se týka králíčka začátečník . Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Opláchnout lupení je vhodné, ale sušit to nemusíš – jen se krmivo nesmí zapařit (nachystej králíkovi jen takovou dávku, co spořádá).

Další odpovědi
NelieM

Listy určitě umyj a vysuš. Králíkům se nemá dávat mokrá zelenina, mohlo by ho bolet bříško. (znám z vlastních zkušeností, taky máme doma králíčka 🙂

dědapetr

Tady najdeš vše co potřebuješ pro chov zakrslého králíka:http://www.vas­kralik.estran­ky.cz/clanky/sprav­ny-chov-a-pece.html