Krádež na krámě

Dnes jsme chytli na krámě zlodějku měla dvě věci v hodnotě do 2tis oblečené na sobě. Co v tomhle případě dělat vyplatí se volat policii..?

Nejlepší odpověď
panenka

určitě bys policii zavolat měla to v každém případě sepíšou papír co se stalo pokud ten dotyčný-ná už někdy něco udělali čeká ho-jí nějáký trest nebo pokuta ale pokud to neudělal tá částka nepřesahuje 5000 budou to brát jako přestupek .

Další odpovědi
anetadela1

Rozhodně. Když jsem dělala v potravinách, tak vedoucí volala policii i kvůli jogurtům. Pokaždý si dotyčnou nebo dotyčného vzali sebou.

Džanička

Rozhodně bych volala policii pokaždé,když někdo něco ukradne.Zlodějíčci by měli vědět že tohle si přece nemůžou dovolovat.Přeci to není jejich dokud to nezaplatí,ať si to koupí,jako mi všichni.