jeffík

krabička, 2×AAA bat.,nápis remote senzor 433 Mhz/ Lidl/.Na co to je? Dík!

remote senzor

Nejlepší odpověď
Pájo

Z překladu by to mělo být „Bezdrátové dálkové čidlo 433MHz“ na dvě mikročlánkové baterie AAA.
Může to být teplotní čidlo, čidlo na měření vlhkosti…ale je to jen odhad.
Setkal jsem se se zařízením …(asi) podobnými krabičkami, které sloužily jako a datové záznamníky a vysílače. V součinnosti s přijímačem (napojeným na PC), bylo možné bezdrátově přenášet a zpracovávat data z nich i na několik desítek až stovek metrů.