Luiperd

Lze použít obyčejnou kartonovou krabici jako příruční zavazadlo v letadle?

Maximální velikost příručního zavazadla u aerolinky, kterou poletím, je 20×20×35 cm. Je hodně malé, takový batoh bohužel nemám. Dala by se použít krabice? Obyčejná kartonová. Děkuji

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nenapadá mě žádný důvod, proč by se kartonová krabice nedala použít.

Další odpovědi
Cenobita

Při prohlídce zavazadel to může být nepraktické, kufr se dá otevřít a zavřít. U krabice se může karton poškodit.