kvikal

kožené řemínky…

ve kterých typech kamenných obchodů (papírnictví, zlatnictví,…) je možné sehnat kožené řemínky na navlékání ???

Nejlepší odpověď
panenka

U nás se to prodává v bižutériich,ga­lantérii pokud ve tvém městě žádný takový obchod nemáte posílám ti odkaz kde si můžeš řemínky popřípadě objednat.

Zdroj: http://www.koralek-obchod.cz/eshop/cs­/kozene-reminky/

Další odpovědi
Lucimia

Podle mě by se dali koupit i v galanterii. Jinak je dost často vidím na trzích typu Jarmark.

ReHu

Viděla jsem je v prodejnách, kamenných i internet., s korálky. V Hradci Králové v Rooya nebo České korálky na Velkém náměstí.