Avatar uživatele
ZEMI

kousnuti mravence

Ahoj byla jsem nedavno na táboře a kousnul mě velký červený mravenec. Teď tam mám velký rudý pupínek a hrozně to svědí. Nevi nekdo jak ho mam lecit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Elk před 5111 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Taková stará říkačka:„Když tě kousne mravenec,naskočí ti pupenec“.
Zkus Alpu.Hlavně nedrbat,pak je to horší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
_Anonimky_

Mnů tak já bych si na to dala vodku nebo indulonu:-D Máš na výběr…Ale Pivo pomáhá na vše:-Je vyrábí se totiž z chmelu a v tom mravenci nejsou:-DNebo fernet ale musí to bejt co nejostřejší:-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SinceX

Hlavně alkoholem. Uplně je nejlepší koupit si lékařský líh v lékarně cca 50 Kč. Nebo Slivovici, která má kolem 70% alkoholu – ty lepší samozřejmě. A až si to namažeš, tak si za mě dej frťana :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Hodně chladit, a ošetřovat tekutým pudrem,měly by oba způsoby ,mimo jiné, zmírnit svědění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Potirat cibuli.Recept moji babičky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Unka

Já bych zašla k doktorovi 🙂 nebo se zeptala v lékárně 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Už moje babička louhovala řebříček v alpě.Jsou to takové bílé ploché květy.Do sklenice od okurek dát až po okraj květy,hodně je tam namačkat,a zalít až po okraj alpou.Květy po nějaké době zvadnou,zhnědnou,a alpa také zhnědne,ale květy nevyndavat.Vydrží to roky.Můžou se květy i přidávat a alpa dolévat.Je to dobré na každé štípnutí,protože to za chvíli nesvědí,pokud ano,tak potřít znova.A neškrábat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek