Natalis21

Kousíčky banánu v krmivu pro hlodavce

Koupila jsem žrádlo pro hlodavce (kde byl napsanej i králík) no a po sléze jsem ho doma otevřela a zjistila jsem, že tam jsou i kousíčky banánu. Né moc tak maximálně 20 dala jsem mu kousíček a div, že mě neukousl prst. Vadí to něčemu a nebo mu to můžu dávat? Zkouším totiž různé krmení protože mám strašného frfňu. Vždy sní jen to co mu chutná (což je málo) a zbytek nechá. Jo a dávám mu 1× denně tak jestli ten banán mám vždy vyndat nrbo ho tam můžu nechat

Odpovědi
Roman71

Tohle mám v krmivu pro morče taky.. něco jako kandovaný banán. Na obalu je napsáno „Krmivo pro hlodavce“ (zakoupeno v jednom obchodním řetězci) s motivy králíka, morčete a křečka.

Morče je taky pěkně mlsné zvířátko, takže to, co mu nechutná, buď vyhází z misky ven, nebo v ní zůstane bez povšimnutí. Nechal bych to na králíkovo chuti. Ve většině případů sní jen to, co mu bude chutnat a zbytek nechá být 😉