Avatar uživatele
Fůfan

Co dělat když se mi kouše počítač?

normálně když ho zapnu tak se nic neděje, asi po 2 hodinách poznám (vidím) že se mi „seká“ myš .myš není plynulá a a občas „přejíždí“. též mám problém, taky kolem po 2 hodinách: slyším neustálý divný zvuk z repráků (zvuk zní přibližně jako kdyby vám klepnul někdo na mikrofón, když kecáte např. na skypu) a to současně s „přeježděním“ myši. nemluvně o tom když to bylo opravdu hodně špatný že se s tou myší nedalo ani ovládat, a chtěl jsem vypnout počítač, ale nic, objevilo se mi tam vypíná se počítač-pak zčernala obrazovka-potom se mi objevila úvodní stránka, jako kdybych se jen odhlásil, stává se mi to od 14.3 té doby když jsem si „vypnul počítač“ a šel jsem na 4 hodinky pryč a když jsem se vrátil, vidím úvodní obrazovku(den předtím si pamatuji aktualizaci). pohnul jsem s myší a vidím, jak se s ní nedá ovládat (přejela mým malým tahem až na druhou stranu obrazovky, jako kdybych měl přecitlivělou myš).restart to vyřešil a potom jsem počítač vypnul. stává se mi to po každé cca 2,5 hodiny po zapnutí počítače.

znám 2 lidi→ 1.jen se mu seká myš 2.člověk má úplně stejné trable jako já. oba mají natuty stejný počítač. tady je když tak
odkaz co mám → https://www.al­za.cz/hp-pavilion-500-306nc-d2143495.htm

Vir nemám prohledal jsem 5× antivirem počítač.
mám za to že to je nějakou aktualizací od windowsu
prosím poraďte děkuji
OS: Windows 8.1 procesor intel core i7-->3.2 GHz RAM 8 GB

ještě další věc obnovu jsem zkoušel na 14.3 a nic to neopravilo, obnovu ze 13.3 mi nenabízí

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3327 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek