zzzlatokopka

Kouřili jste někdy falešné/padělané cigarety?

Dnes jsem četla, že zase policie pozatýkala pašeráky cigaret. http://www.no­vinky.cz/krimi/365666-kobra-na-ostravsku-zatykala-paseraky-cigaret.html

Kouřili jste to někdy? Já když jsem ještě kouřila, tak mi to jednou kamarádka nabídla, odporný hnus to byl, myslím si, že to ani neobsahovalo nikotín, smrdělo to šíleně a ta chuť se ani nedá popsat.:-(((

Nějak se mi nechce věřit, že si to kuřák koupí. Vždyť kuřák kouří právě pro tu chuť z cigarety a pokud to je tak odporné, tak to nemůže nikomu chutnat. Nebo máte snad někdo zkušenost jinou? Chutnalo vám to?

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
jáára

pašovaný občas kouřím, ale falešný sem ochutnal jen jednou.
často mám cigára z ukrainy, egypta či rumunska

Další odpovědi
Drap

Dokonce několikrát.

anonym

Kouřím je každej den:
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=jinling+ci­garety
Doplňuji:
Furt je to tabák,je lepší hulit žlutý,nbo i jiný ,než si balit cíga jako pusinka50 tabák na vykuřování skleníků.

zzzlatokopka

Drape a chutnalo ti to?

Agneta

„Lukrativnější než drogy“ a policii máme na baterky, řekla bych, že chytí nejvíc tak jedno procento těch pašeráků, protože v tom asi jede taky…ale je to nápadné… že se to dá všude u rákosníků koupit:DDD
Můžeme být rádi, že prodávají jen tohle. Kdyby začli s něčím jiným, tak státní orgány prostě nemají šanci:DDD
A tomu říkám třetí svět(korupce):DDD

zzzlatokopka

U nás to jde taky všude koupit, stejně jako ten falešný chlast než pozabíjel desítky lidí:-((( Prodává to kdejaká budka:-((( Sehnat to není problém.

Mě spíš zaráží ta poptávka, nikdo neví co v tom doopravdy je, to raději kouřit ten na vypalování, v tom má alespoň člověk jasno, co obsahuje. Vždyť to chutná odporně, smrdí to a kdoví co v tom je:-(((

Pokud se to porovná s cenou s baleným cigárem, tak to vyjde zhruba na stejno, takže ani cena nemůže být motivací.