Rozamunda

kouří víc bílí lidi nebo tmavý lidi ?

Nejlepší odpověď
anonym

ženy :)

Další odpovědi
mosoj

Kouří víc bílí, ale pak jsou uzený tak jsou tmaví .

Nuk nuk

Viděl jste někdy bílého člověka? :D Já tedy ne… Ale k Vaší otázce. Paradoxně kouří častěji lidé, kteří jsou na tom materiálně hůře a jsou méně vzdělaní. Takže pokud těmi „tmavými“ máte namysli Romy, bude mezi nimi pravděpodobně vyšší procento kuřáků. Ovšem jak známo Čecháčci patří mezi národy s největšími počty kuřáků, takže si s těmi „tmavými“ v tomto nemáme co vyčítat.

ladaadal

Víc kouří tmaví, proto jsou tmaví, kdyby nekouřili, byli by bílí 🙂

klob1

Nuk Nuk,jenže ty Čecháčci ve více procentech jsou právě, nevím proč říkat Romové..jenže Rom je muž!..nebo to je označení aby v překladu se nejmenovali zloději?A při tom krást ani nemusí.jen se jmenovat Cigan..Proto užívají a užívaté úplně jiný název?To je jako,kdyby třeba Francouz měl nějaký špatný překlad, tak by se nazýval Mimozemšťan,protože by to znamenalo něco jiného nežli to špatné.Jinaks e omlouvám Francouzovi,tak třeba Ital..ne nevím koho všchno vyjmenovat..tak třeba Pes znamenalo,že štěká a kouše,tak by si řekl,že se bude raději nazývat kočka,která bude pít mlíčko,mít jemnou srst..
Jak říká jeden Cigán,já jsem Cigán a za Roma se schovavají ty co kradou a nestydím se ,že jsem Cigán,protože mě lidé kolem berou,jaký jsem a jak se chovám, ne jaký mám název-pojmenování.