Heřman

Kouření – aktivní a pasivní

Dobrý den. Chci se zeptat co je nejnezdravější způsob koužení aktivní (proč nezdravé) nebo pasivní (proč nezdravé).

Nejlepší odpověď
mosoj

Pasivní nejenom že je nezdravé ale i slušně řečeno neohleduplné. Kuřák ničí moje zdraví, tak ať s tím jde do háje.

O škodlivosti kouření je na netu celá řada článků.

Další odpovědi
Drap

Oboje nezdravé. Proč ? – protože se dostává do těla spousta škodlivých splodin. Ale na to se snad ani nebylo třeba ptát

MacChill

Pasivní kouření je například dlouhodobý pobyt v zakouřeném prostředí…

Přijde mi to oboje hnusné a stejně nezdravé