Koupíte si poslanecký mandát?

http://g.denik­.cz/1/7c/web02-09-top.jpg
Doplňuji:
Co si koupí příště? Místo ve správní radě?…

Nejlepší odpověď
zzzzz

jdu bléjt.

Další odpovědi
ponovotny

doufám, že se nepletu, že snad tenhle povl už znovu u vlády nebude, tak ať si kupujou co chtějí.I když voni dokážou oblbovat starý lidi tím knížetem a tak taky můžu být pěkně překvapený.

honzikd

Ale pane Česílko, není třeba takové demagogie. Téměř každá strana vybírá od svých nominantů nějaký poplatek, ať už pod nálepkou příspěvku na kampaň, nebo obecného příspěvku do stranické pokladny. To, že to TOP09 otevřeně zveřejnila, bych ponechal stranou. Pokud toužíte po informacích i z jiného konce, požádejte svého příštího poslance, ať už je z jakékoliv strany, ať se Vám pochlubí, jak jeho partaj určuje, kolik je třeba jednorázově a poté měsíčně jako poslanec, odvádět do společné pokladny.

Emefej

Nějak jsem nepochopil otázku, kde je v uvedeném článku napsáno něco o poslaneckém mandátu?

anonym

honzikd, jde o morálku. Jak si dělají kandidátky je jeich věc, ale je to kupčení s mandátem. Taky jsem to dal do etikety, o chování osob, i když bych radši etiku, o morálce a mravech.

anonym

Emefej, připadá mi to jako pořádník do PS