Avatar uživatele
anonym

Koupíte si poslanecký mandát?

http://g.denik­.cz/1/7c/web02-09-top.jpg
Doplňuji:
Co si koupí příště? Místo ve správní radě?…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? brillant, zzzzz před 3879 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

jdu bléjt.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ponovotny

doufám, že se nepletu, že snad tenhle povl už znovu u vlády nebude, tak ať si kupujou co chtějí.I když voni dokážou oblbovat starý lidi tím knížetem a tak taky můžu být pěkně překvapený.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honzikd

Ale pane Česílko, není třeba takové demagogie. Téměř každá strana vybírá od svých nominantů nějaký poplatek, ať už pod nálepkou příspěvku na kampaň, nebo obecného příspěvku do stranické pokladny. To, že to TOP09 otevřeně zveřejnila, bych ponechal stranou. Pokud toužíte po informacích i z jiného konce, požádejte svého příštího poslance, ať už je z jakékoliv strany, ať se Vám pochlubí, jak jeho partaj určuje, kolik je třeba jednorázově a poté měsíčně jako poslanec, odvádět do společné pokladny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nějak jsem nepochopil otázku, kde je v uvedeném článku napsáno něco o poslaneckém mandátu?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

honzikd, jde o morálku. Jak si dělají kandidátky je jeich věc, ale je to kupčení s mandátem. Taky jsem to dal do etikety, o chování osob, i když bych radši etiku, o morálce a mravech.

před 3879 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Emefej, připadá mi to jako pořádník do PS

před 3879 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek