tomasp70

Koupit XBOX360 nebo počkat na novou generaci?

Chtěl bych si k Vánocům koupit XBOX360, ale zároveň nechci mít za rok doma staré zařízení. Mám počkat nebo jít do současné generace této konzole?

Odpovědi
panxnotdead

Záleží kolik máš peněz. Když vyjde nový, tak bude 2× tak dražší jak tenhle.

misak80

Jsem spíše spořivý typ. Nevím, jestli si nechat unést vánočními akcemi a za dva roky třeba přemýšlet o (nevýhodném) prodeji konzolole, abych si pak mohl koupit tu novou. U té nové mě láká, že její koupě bude výhodná do budoucna.

tomasp70

Omylem jsem přispěl nickem přítelkyně.