Avatar uživatele
Weroniq

koupit či nekoupit věc prodávanou na inzerát?

jako pojistku bych asi trvala na osobním předání, abych si věc mohla vyzkoušet, v současnosti uvažuji o pořízení telefonu, v inzerátech jsou i téměř nepoužívané kousky v záruce s cenou o několik tisíc nižší než v kamenných obchodech.. ale pořád nějak nevím, nechci se nechat napálit

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Osobne doporucuji nakupovat pres Aukro.cz. Uzivatele se overuji adresou, tj. mate relativni zaruku, ze v pripade potreby se s tim da neco delat.

Pokud nakupujete jinde: samozrejme trvejte na osobnim predani. Nic neplatte drive, nez si telefon vyzkousite. Ja si takto koupil pred tremi roky iPhone za polovinu a jsem s nim maximalne spokojen. Zkontrolujte, jestli ma baleni vsechno, co ma mit. Trvejte na odzkouseni – celkem jednoduse: pustte si na nem jednu hru, poslete jednu smsku a zavolejte nekomu a zkuste vypnout a zapnout telefon. Jedine, co pravdepodobne nepoznate, je vydrz baterie, ale tak predpokladam, ze tam snad problem nebude. Vetsinou neni nikde zadny hacek (az treba na skrabanec na zadnim krytu, apod.) – proste dani lide chteji za kazdou cenu nejnovejsi mobil a stareho se chteji zbavit. Na podvodnika muzete narazit vsude, ale pristoupi-li na osobni setkani, klidne bych dany obchod uskutecnil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

proč ne?

Doplňuji:
aukro:

po zlé zkušenosti nakupuji jenom na dobírku.
s prodávájícím jsem se vždy dohodl, pochopil.

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Souhlasím,s chud­stem,koupil,jsem na Aukru,kolem 80 předmětů,a vždy,bez problémů.A na­víc,provozova­tel,ručí,za obchody,do výše 20 000,– Kč.Tak proč,se bát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Syn uz si take 2 mobily takhle koupil a byl vzdy spokojeny. Ovsem se ale muze vsude najit jedinec , ktery bude chtit byt " vycurany ".
☹ Vyzkousejte vsechna tlacitka , funkce , dejte si cas … pak by se snad nic spatneho s mobilem stat nemelo. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek