Avatar uživatele
Hanka111

Poradíte, kde koupím starý PC neb notebook s OS Windows 95/98?

Může mně někdo poradit kde koupit neb nabídnout mně starý ale funční PC neb notebook s OS Windows 95/98, na kterém se dá přehrávat disk Pandora´s Box. Díky

Zajímavá 0 před 1861 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Existují inzertní rubriky „zdarma/za odvoz“, popřípadě stanoviště popelnic apod. OS Win 95 popřípadě 98 si stáhneš a nainstaluješ sama.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Mám laptop z té doby. Nevím co je Pandora´s Box.
Je to Pentium a je tam Win 98, CD-ROM v dokovací stanici, ORINOCO WiFi PCMCIA (nemám ovladače), síťová karta do PCMCIA (nemám kabel), GSM karta PCMCIA (netuším jak to má fungovat). Je to relativně funkční laptop.

Edit: Je na prodej. Chtěl bych se ho zbavit. za to Orinoco jsem dal 600, tak bych to chtěl zhodnotit trochu.

Upravil/a: jáára

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Já bych mohla nabídnout starý PC s Win 95/98 (ME či XP).
PC je funkční, ale „své“ už má za sebou → proto bez záruky.

Disk Pandora´s Box neznám,
netuším, jestli by na PC šel přehrávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To je náhodička, tak před půl rokem jsem zrovna toto řešil pro babičku, která si Pandořinu skříňku také kdysi oblíbila a vyřešil jsem to velmi jednoduše přes virtualizaci (virtualbox). Když tak mohu poskytnout návod pokud by byl zájem, není to nic těžkého a funguje to pak na jakémkoliv operačním systému a jakémkoliv počítači, v jejím případě dokonce na nejnovější verzi Linuxu Ubuntu 18.10 … není tedy rozhodně nutné kvůli tomu kupovat starý notebook se zastaralým systémem.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hanka111

Ano, to je opravdu náhodička, já to taky řeším pro babičku. Prosím o zaslání návodu na OS Windows 7 Premium. Budu mít radost, že se babička s tou hrou opět zabaví. Je to opravdu vynikající hra. Vám děkuji dopředu za zaslání návodu.
adresa e-mailu: h.matikova@seznam.cz
Hanka

před 1854 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

odesláno … postup je to jednoduchý ale z pochopitelných důvodů jej neuvádím přímo zde 🙂 Funkční je pro jakýkoliv operační systém jak jsem psal výše tedy i w7, obecně jakýkoliv kde běží virtualbox …

před 1853 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

pro ty co tu dumají nad tím co je Pandora´s Box jedná se o hru s logickými puzzly, která kvůli špatné technické podpoře vydavatele přestala fungovat někdy s příchodem Windows XP. Takže kdo si ji chce zahrát dnes buď sáhne po virtualizaci nebo použije WINE subsystém na kterém hra funguje i dnes bez problému.

před 1856 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Mění se snad Odpovědi na Mimibazar?

před 1860 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek