Ganymede

Koupili jste si v dospělosti něco, co jste jako dítě chtěli pod stromeček, ale nikdy jste to nedostali?

Treba nejakou hracku, po ktere jste jako mali touzili, ale nikdy jste ji pod stromecek (nebo celkove) nedostali, a tak jste si ji v dospelosti doprali a vyzkouseli jak funguje a pak ji treba dali detem.

Nejlepší odpověď
briketka10

Jako dítě určitě ne. Jen nyní jsem si pod stromeček koupila
bundu a boty. Vím, že bych je nedostala, protože mí příbuzní
nemají tolik peněz. Musela jsem si radost udělat sama. Ale
dostala jsem letos hodně dárečků. Zklamaná jsem tedy nebyla.

Jako děti – mám sestru dvojče jsme si přály kolo, protože ho
měly všechny holky z vesnice a musely jsme si ho půjčovat.
Dostaly jsme ho k 10. narozeninám. Byly jsme šťastný, jako
blechy.
A hodinky jsme našly na stromečku mezi ozdobičkami. Takový
nápad, ale parádní 😁

Další odpovědi
ivzez

Dodnes si pamatuju jednu věc, o kterou jsem jako dítě moc
stála, a nikdy ji nedostala. Ale sama jsem si ji později nekoupila…
Už by to nebylo „ono“.

Kepler

Jako dítě jsem za šokialismu nikdy nic takového nedostal, protože jsem ani moc nevěděl co bych si mohl přát. Hrozně se mi líbily lampióny do průvodu. Zato dnes si kupuju dárky každý měsíc a mým vlastním dětem se protáčejí panenky.

bolak

Já vím že jeden rok mně rodiče furt slibovali hodinky s vodotryskem, ale nikdy jsem je nedostal. Ale rok na to jsem rozbalil vánoční dárek, a byl v něm mrtvej ježíšek v krabici od bot, takže aspoň to se mi splnilo.

sesednizkola

Sám nevím o ničem co bych si koupil… věci co mě zajímaly v dětství mě zase nezajímají teď :D Spíš si pustím písničku z nostalgie nebo se podívám na fotky či vzpomínám. Tu nostalgii nově koupená věc mít nebude.

Já chtěl celý dětství autíčko na dálkové ovládání. Hrozně moc :D Bohužel jsem ho dostal k Vánocům až v dospělosti od mé již bývalé přítelkyně v den kdy jsme se rozešli. Mám ho ve skříni už dva roky a ještě jsem si s ním nikdy nehrál…a asi nikdy nebudu. Věnuji ho bratranci, kterému je okolo pěti let. Jen si na to vzpomenout až pojedu na návštěvu.

Kulpix

Ne, ale jen co mi padne 18ka, koupím si autodráhu. Moc jsem po ní toužil.

Slecna 007

Jako dítě jsem toužila po walkmanu. Dostala jsem ho, měl sluchátka s oranžovým molitanem a naši mi koupili dvě kazety. Mach a Šebestová a Děti ráje (jsem ročník 75). Bylo to SUPER, ale kazety se přetáčely tužkou, baterky vydržely dvacet minut … jako velká jsem si koupila bezdrátový SONY, můžu otáčet hlavu, aniž bych si strhla sluchátka z uší, nabíjím a stahuju muziku přes PC, můžu s ním do bazénu, prostě paráda.
Taky fén na vlasy, který jsem nutně „potřebovala“, drahou kosmetiku Clarins, Lancome, drahé boty, u moře jsem 2× ročně … Jo, kupuji si to, co se mi líbí a jsem ráda.