Kepler

Koupili jste si někdy výrobek, u kterého jste si řekli "který hňup to vymyslel?!

Ať v ovládání nebo použitelnosti a tak…
Uveďte příklady, rád si je porovnám se svými zkušenostmi.

Nejlepší odpověď
Nassin

Jo, knihu češtiny… a použil jsem tvá/tvoje slova "který hňup to vymyslel.
Teď vážně. Koupil jsem náhubek pro psa, který měl, podle prodejce bránit, aby pes táhnul. Po nasazení pes táhnul jako by se nechumelilo a to jsem použil tvá/tvé slova.

Další odpovědi
Malvína

Marně přemýšlím na konkrétní věcí. Obecně mě však vytáčí balení paštik, uzenin nebo i některých jogurtů. Když zatáhnu za víčko, nejde to otevřít, plech nebo plast se začne kroutit a ještě to ve finále utrhnu. Pak přichází na řadu nůž nebo zuby. Nakonec polámu i tohle a naštvaně odcházím 🙂

Ametyst

Já jsem řekla “Který hňup to programoval?” Automatka vypere, ale neodstředí prací vodu: místo toho 3× vymáchá v minimálním množství vody, je přece ekonomická. Po ukončení programu nastavím extra máchání a odstředění. Což je velmi ekonomické. 🙂

xiperio

No hňup zrovna ne, ale někdy jsem postrádal logiku. A pak říkám Zase nějaký umělec. Například skříň s posuvnými dveřmi. Přijde rozložená do šroubku, chápu je to kvůli ceně a logistice. Ale ty dveře než jsme vyvážili, to trvalo… Nic by se nestalo, kdyby ty dveře už byly smontované. Ale asi by byla zase jiná cena.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Alesh

@Nassin: V kom/čem byl ten obojek jiný?

Kepler

Nassin: tam je problém ve výchově a náhubek to nezachrání. Správně vycvičený pes jde vpřed jen na povel a jinak jde po boku páníčka. Ten je totiž vůdce smečky.

Nassin

Píši o náhubku.

Alesh

Tak to se ti/Vám omlouvám. V zápalu korektnosti mi ty/tyto věci nějak splynuly. Nicméně dotaz tedy přeformuluji: Jaký/který doplněk ten náhubek odlišoval od jiných?

Nassin

Náhubek proti tahání se velice liší proti náhubku, kterému se také říká rabuš.
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=rabu%C5%A1&oq=­rabu%C5%A1&aq­s=chrome..69i57&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8