peterd108

Koupili jste si někdy něco a potom litovali, že jste to vůbec koupili?

Nejlepší odpověď
hapiky

Určitě, teď jsem si koupil poměrně drahé boty, a teď si říkám, proč jsem dal tolik peněz za něco, co mě tlačí.
O dárcích ani nemluvím…

Další odpovědi
orestez

Jo. Taková Parkside Aku příklepová vrtačka na upínák střední SDS, zároveň jako šroubovák. Vrtáky k tomu, bourací vrtáky s 2 břity, (4, do kříže jsou lepší ale to stačí), a vrtáky do kovu s uchycením 6hran. Akumulátor 2000 mAh. Poprvé s příklepem to vyvrtalo 8 děr do (betonového) věnce, pak nabít. Pak už jen 4 díry a po asi měsíci občasného použití pár vteřin a zastaví se. Mě se líbila akučka v Lidlu, že jsem si ji mohl vyzkoušet jako dítě v hračkárně. Tohle musím mít. Tak to mám. Při vrtání s příklepem netlačím, prostě baterka dostává zabrat. Kupte holčičce koupit panenku bez hlavičky. Jinak s ostatními – Parkside vysavač na obsah 20 litrů s vysáváním vody (vhodné při ucpaném odpadu) nebo maličký akušroubovák, který mám asi víc než 6 let a udělal moc práce.
Pak jsou věci zakoupené na Aliexpress které jsou zaplacené a zboží nikdy nepřijde. Co taky s penězmi. Někdo je chce.
Nebo polské glasses pro virtuální realitu od Forever. BT ovládání dokáže rozhodit barvy celého prostředí smartphonu, navíc neinteraguje s apks, schází otvor pro konektor sluchátek a střední příčka obrousí i gorillaglass a je to zřetelné.
Potom brambory z Kauflandu. 5or10 kg se nedá sníst ani do velikonoc 2019, i když nehnijí. Mám raději #trap #trapnation

Edison

Mnohokrát… 😁

MonkeyKing

Učebnice do školy :((

quentos

Toho je…
Perník v Polsku.
Asi před 20 lety několik „panáků“ (tj. skleniček na alkohol), které jsem pak cestou domů rozbil.
A dalo by se pokračovat…