Avatar uživatele
peterd108

Koupili jste si někdy něco a potom litovali, že jste to vůbec koupili?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hapiky před 1956 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hapiky

Určitě, teď jsem si koupil poměrně drahé boty, a teď si říkám, proč jsem dal tolik peněz za něco, co mě tlačí.
O dárcích ani nemluvím…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orestez

Jo. Taková Parkside Aku příklepová vrtačka na upínák střední SDS, zároveň jako šroubovák. Vrtáky k tomu, bourací vrtáky s 2 břity, (4, do kříže jsou lepší ale to stačí), a vrtáky do kovu s uchycením 6hran. Akumulátor 2000 mAh. Poprvé s příklepem to vyvrtalo 8 děr do (betonového) věnce, pak nabít. Pak už jen 4 díry a po asi měsíci občasného použití pár vteřin a zastaví se. Mě se líbila akučka v Lidlu, že jsem si ji mohl vyzkoušet jako dítě v hračkárně. Tohle musím mít. Tak to mám. Při vrtání s příklepem netlačím, prostě baterka dostává zabrat. Kupte holčičce koupit panenku bez hlavičky. Jinak s ostatními – Parkside vysavač na obsah 20 litrů s vysáváním vody (vhodné při ucpaném odpadu) nebo maličký akušroubovák, který mám asi víc než 6 let a udělal moc práce.
Pak jsou věci zakoupené na Aliexpress které jsou zaplacené a zboží nikdy nepřijde. Co taky s penězmi. Někdo je chce.
Nebo polské glasses pro virtuální realitu od Forever. BT ovládání dokáže rozhodit barvy celého prostředí smartphonu, navíc neinteraguje s apks, schází otvor pro konektor sluchátek a střední příčka obrousí i gorillaglass a je to zřetelné.
Potom brambory z Kauflandu. 5or10 kg se nedá sníst ani do velikonoc 2019, i když nehnijí. Mám raději #trap #trapnation

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Mnohokrát… 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

Učebnice do školy :((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Toho je…
Perník v Polsku.
Asi před 20 lety několik „panáků“ (tj. skleniček na alkohol), které jsem pak cestou domů rozbil.
A dalo by se pokračovat…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek