Nechápavé

Koupili jste si neco na „Black Friday“?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, nejsem ochoten se honit za slevami…
😉

Další odpovědi
Mc Merkurion

Black Friday,Hallowe­en,Santa Claus,žijem vůbec v ČR,všude samý „sale“,ale proč?…

…protože,kdyby napsali česky výprodej,či sleva,musela by skutečně bejt,to co předváděli bylo jen nalákání lidiček na koupi,o žádnou slevu ve skutečnosti nešlo…

Drap

Ne. Nic jsem nepotřeboval.

da ny

Ano, během běžného nákupu jsem nám zakoupila 4 sklenice „Znojemských okurek“ 5 – 7 cm za 21, 90 (jinak 38 – 44 Kč)
 🙂

iceT

Zdá se mi to, nebo jsem o Black Friday slevách slyšela letos poprvé? Asi mám holt mezery ve vzdělání 🙂

Emefej

Ne. Aktuálně nic nepotřebuju.

Lamalam

Ne.

Martinuss

Ne, protože je to z 90% jen podvod a když už tak se zbavujou věcí co nikdo nekupuje. alza uplně nejhorší podvodníci, ty jejich 60% slevy jsou dražší než jinde bez jakékoli akce.

Mc Merkurion

dany: úravda,normálně stojí i 42–43kč,ale minulej tejden (nebo předminulej) je měli v Globu za 19,90…