Ewíík

Koupili jsme hotové LINECKÉ TĚSTO-KOKOSOVÉ a nevíme co se s toho dá dělat za cukroví.Nevíte nějaký?Děkuji…:D

Nejlepší odpověď
Ella

no… tak nejspíš linecké cukroví… takové ty kolečka, kytičky, srdíčka a bůhvíco spojené marmeládou…

Další odpovědi
hanulka11

můžeš upéct košíčky a pak je naplnit krémem , nebo slepované vykrajované , kokosové rohlíčky nebo do strojku ,

tom004

Vyber si.

http://www.la­buznik.com/re­cepty/hledani/po­drobne/?q=linec­k%C3%A9+cukrov%C3%AD&s­ubmit=Vyhledat+re­cepty

iceT

Z toho by mělo jít udělat jakékoli slepované nebo plněné cukroví.Košíč­ky,plněné ořechy…Jen k tomu vybrat adekvátní náplň,aby se chuť těsta nepřebila.

MILAN1961

úplně to samé jako z normálního lineckého těsta