roxy52

Koupili jsme do práce dva set-top-boxy.Na obou jdou jen 4 programy CT1,CT2,CT4,CT24.

Je možný,že je to kvůli zesilovači na střešní anténě ??

Nejlepší odpověď
mosoj

Přijímáte pouze multiplex 1. Potřebujete přijímat ještě multiplex 2 který se vysílá na jiném kmitočtu ( kanále) než ten první.
Možné příčiny:

1. Vysílá vysilač na který je nasměrovaná současná antena oba multiplexy ?
Pokud ano je to opravdu v nastaveném zesilovači ( širokopásmovému by to ale nevadilo).
Pak potřebujete širokopásmovou anténu a pokud je třeba zesilovač, tak širokopásmový zesilovač.

Pokud ne, potřebujete ještě jednu anténu nasměrovanou na vysílač který multiplex 2 vysílá. Samozřejmě za předpokladu, že je multiplex 2 u vás z nějakého vysílače dosažitelný.

Další odpovědi
tom004

Je to víc než pravděpodobné­.Stejný problém řešil jeden ze sousedů při přechodu z analogu na digi,a po odstranění anténího zesilovače,jdou všechny programy.Ale nemusí to být univerzál.