orestez

Koupili byste si zámkovou vložku přes internet?

Skoro denně se setkáme s článkem který voní reklamou. Tak jsem četl o zabezpečení dveří. Zajímala mě cena takového zámku, nebo vložky. Tak na Heu.r.e.k.a je prodávají přes internet na adresu kde zřejmě budou montovány. Bezpečnostní třída 4, t.o.k.o.z p.r.o, lidé houfně kupují aby ušetřili. https://m.heu­reka.cz/hledat/?h%5Bfra­ze%5D=Cylindric­ka+vlozka+TOKOZ+PRO+400+­33
Cenu jsem našel, byla by kolem 1000 pětset korun.

Nejlepší odpověď
led

Zámok slúži na zabránenie vniknutia nežiadúcich osôb. Už len z tohto dôvodu nekupujem zámok cez internet, tým skôr na adresy, kde má byť použitý. Nik cudzí by nemal poznať systém zabezpečenia uzamknutého priestoru.
Moja odpoveď na otázku, finančná úspora takejto kúpy môže byť neúmerná následnej škode vzniknutej takýmto „verejným zabezpečením“, to potom nemusíte vôbec kupovať zámok, aspoň ušetríte na nákladoch.

„Ak chcete silou mocou kúpiť cez internet "zlacnený“ zámok, nenechávajte si ho poslať na adresu, kde bude použitý! Nechcem ju poznať." značka anonýmny bytový lupič