Spartaboy

Koupili byste si Smartphone 7 palců a více? Sice skvělé třeba na hraní her, ale nebylo by to na přenášení moc velké?

Děkuji.

Odpovědi
dubraro

Nekoupil. Na tablet malé, na telefon velké.

Hlada

Nekoupil. Neměl bych pro takovou věc uplatnění. Telefon mám jen tak velký, abych přečetl nejmenší text bez brýlí. Smysl nošení velkých pádel s popraskaným displejem mi uniká.

Arne1

Bylo by to výborné na navigaci. Jenom nevím, zda by se vešel do kapsy.

aliendrone

Nedělá mi problém nosit „pádlo“. První GSM mobily se rozměrově vyrovnaly dnešním „velkým“. (výškově, nebyly tak široké, klidně i o polovinu užší, zato dvojnásobně tlusté a těžké) A JAK jsem si tehdy pochvaloval tu „skvělou miniaturizaci“ (pokud jsi předtím nosil NTM „kufr“ od Eurotelu, tak to bylo jako ZÁZRAK)!

I dnes bych HODNÉocenil klidně dvojnásobně tlustší a těžší telefon, jen aby vydržel tak dlouho v provozu, jako kdysi třebas Nokia 6150 (mobil, se kterým jsem byl ve své době asi nejspokojeněj­ší). :)

anonym

ne, na mne je to už neprakticky velká úhlopříčka a to si nemyslím že mám malé ruce, spíš lopaty říkává mé okolí, přesto 7 palců je na telefon prostě zbytečně moc, 6,4" za předpokladu že jde o telefon bezrámečkový, tedy display vyplňuje celou jeho přední plochu je maximum, které bych připustil.