Avatar uživatele
Spartaboy

Koupili byste si Smartphone 7 palců a více? Sice skvělé třeba na hraní her, ale nebylo by to na přenášení moc velké?

Děkuji.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 1590 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Nekoupil. Na tablet malé, na telefon velké.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Nekoupil. Neměl bych pro takovou věc uplatnění. Telefon mám jen tak velký, abych přečetl nejmenší text bez brýlí. Smysl nošení velkých pádel s popraskaným displejem mi uniká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Bylo by to výborné na navigaci. Jenom nevím, zda by se vešel do kapsy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nedělá mi problém nosit „pádlo“. První GSM mobily se rozměrově vyrovnaly dnešním „velkým“. (výškově, nebyly tak široké, klidně i o polovinu užší, zato dvojnásobně tlusté a těžké) A JAK jsem si tehdy pochvaloval tu „skvělou miniaturizaci“ (pokud jsi předtím nosil NTM „kufr“ od Eurotelu, tak to bylo jako ZÁZRAK)!

I dnes bych HODNÉocenil klidně dvojnásobně tlustší a těžší telefon, jen aby vydržel tak dlouho v provozu, jako kdysi třebas Nokia 6150 (mobil, se kterým jsem byl ve své době asi nejspokojeněj­ší). :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ne, na mne je to už neprakticky velká úhlopříčka a to si nemyslím že mám malé ruce, spíš lopaty říkává mé okolí, přesto 7 palců je na telefon prostě zbytečně moc, 6,4" za předpokladu že jde o telefon bezrámečkový, tedy display vyplňuje celou jeho přední plochu je maximum, které bych připustil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek