Miroslavst

Koupili byste si novou flešku (flashdisk) od vietnamců?

Kolik má GB co prodávají?
http://img.na­dapenny.com/t20/103­14/nadap110415677­390231.jpg
Já viděl tuto a moc giga teda nemá.

Nejlepší odpověď
Mili @

Toto že je fleška????
To vypadá, že to flešku nikdy nevidělo…
a ani ti Vietnamci!
😁

Další odpovědi
odik

podle značky D-link to nejspíš nebude fleška, ale nějaká WiFi anténa do USB … proto asi ten čouhající kabel 😁

Jahoda

😁 U Vietnamců bych si flashku nekoupila žádnou. Moc dlouho by totiž asi nevydržela. Raději si připlatím za kvalitní. 🙂

iceT

Ono je nejaky rozbity,ne?

led

Srandičky, srandičky. Nie som sebevrah.
PS.
ale nápad je geniálny, hodný Nobelovej ceny za podvodnú techniku.

Michal Kole

Jedině snad, že by byla průhledná a viděl chipy 🙂

oskar

Ani náhodou.

hanulka11

Ne u Vietnamců rozhodně ne .

anonym

Chyběla tam rýže – takže Ne.