Kepler

Koupili byste si kvalitní vepřové produkty za uvedené ceny?

Viz http://www.domaci-veprovka.cz/?gclid=E­AIaIQobChMIs7G2zM2y­3QIVgat3Ch29xQo8­EAEYAyAAEgKtcfD_BwE , ceník je dole.
Nebo se spokojíte s produkty ze superhyper za zlomek ceny?

Nejlepší odpověď
Emefej

Bez ochutnání nelze posoudit (pošli degustační vzorek, stačí tak 10 ks), ale za obdobné ceny tohle nakupuju od našeho řezníka. Vepřovku z obchodu jsem neměl už několik desetiletí.

Další odpovědi
ivzez

Nekoupila.
Ani ne tak kvůli cenám, jako kvůli nedůvěryhodnosti prodejce.
→ Neexistující obchodní podmínky, chybí mi tam reklamační řád,
nefunkční odkazy, u některého zboží není uvedeno množství, …

Drap

Pokud nevidím a neochutnám tak určitě ne. Raději si to vyrobím stejně dobré, nebo lepší za podstatně niýší ceny
Pěkně udělaná reklama nezaručuje kvalitu. Myslím, že je to jen něčí plán jak rychleji zbohatnout. Zaráží mne, že třeba u některých produktů nejsou uvedeny gramáže.

aliendrone

To by asi záleželo na aktuálním rozpoložení. Většinou jsem velmi nedůvěřivý k těmhle „domácím“ věcem (vyrobeným na kšeft) od lidí, které neznám. Je to prostě riziko – však víš, až si na farmářských trzích jednou koupíš „posersonovou“ klobásu, jindy zase 10 „pořádných“ vajíček, doma se u 2 z nich roztečou žloutky a jeden je pukavec, tak začneš být ostražitý. Nemám přehnané iluze o „100% bezéčkových“ malovýrobcích.

Víš jak chutná POCTIVÁ domácí vepřová konzerva? Nic moc, to teprve glutamát z ní tělá „to pravé ořechové“. Když mám „ekšn dej“, tak bych zariskoval, ale jinak se spokojím se „superhyper“. Venkoncem zdroje skutečně domácích produktů mám, takže spíš ne. ;) :D

da ny

Konzervy v žádném případě.
Maso od známých prvovýrobců pořídíme i levněji. Někteří dovezou až domů.

I v superhyper lze zakoupit vcelku kvalitní maso, zdaleka ne za zlomek cen uvedených v odkazu.. Ne vždy je tzv. český výrobek z Pol*ka (apod.) nebo rozmražené ;).