HonzikPernik

Koupili byste si cukroví nebo jídlo z Aukra nebo internetu? Například: http://aukro.cz/li­necke-cukrovi-i3745939274.html

Koupili byste si cukroví nebo jídlo z Aukra nebo internetu? Například: http://aukro.cz/li­necke-cukrovi-i3745939274.html
Nejsem si jist, zda dodržují určitou hygienu a tak dále, je to docela riziko, co si myslíte VY?
Doplňuji:
pani iceT to ale peče ta pani to není z krámu a tak si myslim, že ta pani by to měla mít dobré jako pro svou rodinu, která to jí

Nejlepší odpověď
iceT

Ne,ale ne zdůvodů nedostatečné hygieny,přece jen v rukavicích se dost mizerně dělá cokoli,ale proto,že jednou jsem si balíček "domácího cukroví"koupila a nedalo se to jíst ani předkem ani zadkem.Umělotina v tom bla cítit velmi a tyky to bylo přeslazené,i když sladké mám ráda,tak toto bylo moc.
Doplňuji:
Slečna,Honziku,sleč­na.....mě je jasné,že to bude někdo péct,na lineckém se snad ani nic zkazit nedá,ale pokud je člověk zvyklý na svůj ovědčený recept,tak ho stejně nic jiného nepřekoná.
Cukroví se dá koupit,ale koupí si ho ten,kdo nemá čas na pečení,nebo péct neumí.

Další odpovědi
Funna

ne…cukroví se dá sehnat buď v pekárnách, nebo je spousta ženských, co na vánoce peče na „kšeft“…jen je to potřeba ojednat zavčasu…a zrovna linecké je to skoro nejjednodužší, co jde upéct…takže konkrétně tohle fakt ne…