Koupili byste hadříky raypath?

myslíte, že i když jsou předražené splní svou funkci? Kolik může být skutečná cena?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím, že je to zase tah na důvěřivé lidi jako vše co se tím to způsobem prodává .Myslím,když si koupíte levné utěrky úklidové napuštěné -které stojí kolem 50kč balíček ,že to udělá stejnou službu.

Já osobně bych si je nekoupila.Zde si můžete o tom přečíst

http://www.pc-help.cz/viewto­pic.php?f=62&t=­59739

Další odpovědi
ReHu

Já bych je také nekupovala.
Myslím, že to je další tahák peněz.
Záleží na tom, čím myju. Jsou i výrobky ekologické, které se v přírodě za pár hodin rozloží a také myjí a fungují.
Tím nemyslím např Jar.

Ana KJ

preboha za tie handry si radsej zaplatim upratovacku ! clovek zeby zarabal iba na handry ? je to nenormalne premrstena cena pre hlupakov … par centova handra a dostupne prijatelne cistiace prostriedky spravia to iste ! zdieraci naivnych ludi … za tie peniaze tie handry musia umyvat same bez toho zeby som sa ich dotkla a ze ludia nemaju peniaze …