MirKop

Koupili byste dceři, vnučce (nebo jiné podobné rodinné příslušnici) panenku za 699 Kč?

I kdyby byla ze sběratelské kolekce?
Čistě teoreticky, jenom si to představte

Nejlepší odpověď
gecco

„sběratelská kolekce“ – směšný ´úlet´ markeťáků…
___
Panenku za 7 kil? – nevím, možná…
Proč ne?
Proč jo?
___
Představím si, že za několikanásobek těchto peněz naučím dceru jezdit na koni… Nebo na lodi – od kajaku po kajutovou jachtu…
😉

Další odpovědi
Drap

Nekupuji panenky,

klumprt

Ciwe, dyť to je víc jak třicet piv v hospodě !!!

redy

Teoreticky nevím ale prakticky bych ji jí koupila 🙂

ReHu

Podle věku.
Různí lidé sbírají různé věci.
Někdo i panenky.
Ovšem ty pak nejsou na hraní ale sběratelský kousek. Něco jako dražší poštovní známka.

anonym

Ani dceři, ani vnučce… sobě bych ji koupila 🙂

lexx

dneska jsou panenky co mluví máma, táta…čůrají a rodí menší panenky, nevěříte ? ale ano…sedm stovek na mou kasu je dost