Koupili by lidé i u nás takové prádlo, které pohlcuje zápach?

„Trvalo nám několik let, než jsme vymysleli slipy, které budou pohodlné a schopné rychle likvidovat výrazný zápach. Původně jsme mysleli na nemocnice a zdravotnické provozy, ale začal je nakupovat velký počet běžných občanů, zejména podnikatelů, kteří tráví celé dny na jednáních,“ řekl Jošida. http://aktual­ne.centrum.cz/zah­ranici/asie-a-pacifik/clanek­.phtml?id=763039#ut­m_source=atlas­HP&utm_medium=dy­namicleadbox&ut­m_term=positi­on-10

Nejlepší odpověď
Lucijej

Před chvilkou jsem o tom slyšela v rádiu, myslím, že to lidi budou kupovat i u nás, ale obávám se, aby akové prádlo nevedlo k omezování hygieny – nemusím se sprchovat, když mám pohlcovací prádýlko.

Další odpovědi
pusinka50

Tak pakliže bude jeho cena nebude „podnikatelská“ a bude dostupná i lidem s nižšími příjmy, určitě se toto prádlo stane vděčným dárečkem nejen pod vánočním stromečkem. Vždyť upocené podpaží a další pachy lidského těla nemohou vonět žádnému z nás. Určitě i já se o to budu zajímat