nikeroska

Koupila jsem si mobil a sama se mi vypíná simkarta. Je to vada mobilu nebo sim karty?

Je to vada mobilu nebo sim karty?
Do teď jsem měla mobil s operačním systémem symbian + sim kartu – fungovalo vše jak mělo.
Nyní mám mobil s androidem na 1 klasickou sim, a 1 nano sim. Používám klasickou, kterou mám již přes rok (v mobilu jako 2) nano nemám. Za týden co telefon mám, mi asi 30× hlasil mobil jako nedostupný ikdyž jsem jej měla zaplný. Sms mi chodí až potom co restartuju telefon. Sedím, a žádný signál. Nevím jestli se mám obratit na obchod ve kterém jsem telefon koupila nebo na operátora. Prosím poradtě, v případě jestli je to v telefonu jak s tím zatočit. Děkji moc

Odpovědi
JajaJ

Tohle většinou bývá chybou, že je špatný slot na sim.. Takže jdi do obchodu reklamovat závadu..
Doplňuji:
Nebo také špatná deska v telefonu (CPU).

uccello

Maš ho v záruce, tak neváhej a zajdi za prodejcem. Sama s touto vadou nic nenaděláš.