stana73

koupila jsem si baby brambory.Jak je mám připravit?

Mám je uvařit ve slupce a pak dát do trouby,nebo na pánvičku?Nebo rovnou na pánvicku?Jak nejlépe chutnají?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak to slyším poprvé ten název trochu jsem si přečetla oč se jedná .

Jsou to brambory pěstované v rašelině jejich chuť je velmi jemná .Do trouby je dejte bez předvařování.

Takže bych je neloupala a omyla a připravila ve slupce. Budou jistě rychle hotové a chuť vynikající.Dejte pak vědět jak chutnaly.