LEONEK

Koupil jsem USB kabel může mi někdo poradit

mám ho připojený hledalo to nějakého hostitele ale nenašlo tak jsem zvolil PC suite cd instalační k tomu nebylo tak co ted s tím? děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

sice jste to přímo nanapsal, ale protože jste zmínil PC Suite, soudím že připojujete telefon značky Nokia …

stáhněte a nainstalujte si nejnovější verzi softwaru „PC Suite“

přímo z webových stránek nokie pro svůj telefon >> odkaz : http://www.no­kia.cz/ziskat-podporu-a-software/softwa­re/pc-suites/compati­bility-and-download

(Instalační balík PC Suite v sobě zahrnuje i všechny nezbytné ovladače)

Další odpovědi
Terryle

Myslím, že záleží na tom, co se tím kabelem připojuje. Třeba já mám jeden stejný na mobil, na videokameru i na foťák. Něco se rozběhá samo, něco si řve o instalaci… K přístrojům se buď instalační cd dodává, nebo jdou ovladače stáhnout z netu.

mosoj

USB je kabel jako každý jiný. Je třeba sdělit co s tím kabelem připojujete.

led

Máte na mysli USB kábel k telefónu?