Mugz

Koupil jsem si nový mikrák když natáčím přes fraps tak je mě potichu slyšet i přes ten novej POMOZTE!!

Odpovědi
huxa

win 7?
napiš do vyhledávání spravovat zvuková zařízení, zde najeď do záznam, dvakrát klikni na mikrofon, kterým nahráváš a zde nastav úrovně-vše na max.

jestli to nepomůže, nahrávaj zvuk v audacity a uměle zvuk zesil