leorespect

Koupil jsem si nokii 5230 u O2, přitom sim kartu s paušalem mám od T-Mobile. Volání a sms jdou perfektně…

Problem je v internetu…mám tarifní zvyhodnění od t-mobilu a při opakovanych pokusech se dostat na internet se mi tam objevuje dom. stranka O2…Nebudu platit takhle víc, že to není můj operator???Jak to mam připadně nastavit tak, abych měl přistupový bod T-Mobile???Děkuji za každou radu..

Nejlepší odpověď
kropitko

Nejsem si jistá, ale já bych kontaktovala operátora T-mobile a poradila se tam. Měla jsem podobný problém s O2 a tak mi poslali SMS, kde byl nastavovací kód pro jejich operátora. V momentě, kdy SMS přišla, se to přehodilo a fungovalo to.