Cadillac

Koupil jsem přes net jízdenku do Vídně busem S. Agency. Stačí sdělit při nástupu číslo jízdenky nebo ji mám mít fyzicky?

Odpovědi
Pájo

2 Jízdní doklad a jeho náležitosti
2.1 Všeobecná ustanovení:
2.1.1
Cestující se pro účely kontroly řádného uzavření přepravní smlouvy po dobu jejího plnění prokazuje platným jízdním dokladem (dále jen jízdenka). V případě absence jízdního dokladu může klient nastoupit do spoje po sdělení čísla jízdenky, která je na tento konkrétní spoj zarezervovaná. Pokud se těmito údaji neprokáže, je povinen si zakoupit jízdenku novou v tarifu Flexi (mezinárodní linky) nebo jízdenky na pevné datum (vnitrostátní linky). Částka vyplacená za novou jízdenku je nevratná.
2.1.2
Kontrolu jízdních dokladů a čísel jízdenek ve vozidlech dopravce provádí dopravcem pověřené osoby vybavené průkazem kontrolora. Náležitosti průkazu kontrolora jsou: fotka kontrolora, číslo průkazu, razítko a podpis vydávající organizace. Neprokáže-li se cestující platným jízdním dokladem, je povinen zaplatit jízdné a přirážku ve výši 500 Kč / 20 €.

Plné znění Smluvních přepravních podmínek:
http://jizden­ky.studentagen­cy.cz/miranda2/ex­port/sites/m2jiz­denky/cs/auto­bus/prepravni-rad/SPP.pdf