22aa

Koupil jsem mp4 přehrávač, ze žádného převodníku nepřehraje videa. Co dělat?

Dobrý den.
Koupil jsem mp4ku a nejde mi vůbec přehrát video musím mít videa v avi.
A converter musí být od my mpx player jinak te nepůjde vůbec.
Ročník mp4ky je 2009/03–09
Verze 10.00.0002
Prosím nevíte o nějakém konvertoru do levné čínské mp4 od vietnamců?
Koupil jsem to v sbazaru a ten prodejce před pár lety to koupil u vietnamců.
Děkuji.
Poznámka: Nemám k tomu cd ani návod jen návod od prestigio mobilu křápu z tesca.

Odpovědi
Roman71

Chtělo by zjistit, co má mp4 soubor, který lze v přehrávači přehrát, tak „speciálního“? Dal by se někam uploadnout vzorek a poslat link do diskuse? Podíval bych se na to.

elkon

Nekupuj šunty a nebudeš mít problémy.

22aa

A to mam kupovat androidi krap od vlady nebo co?