pepek

Koupené auto cizí osobou.

Dobrý den,
CHci se optat dne 16.3.07 jsem požádal kamarádku aby mi vzala na splatky auto,ona že ano stím že si budu platit opravy a splátky a povynné ručení.Ale dne 15.10.08 si řekla o auto abych jí ho vrátil tak jsem učinil a vrátil ho.Od data 16.3.07 do 15.10.08 mám placené složenky mím jménem jako odesilatel a učtenky za opravy.A tak vás touto cestou prosím o radu zda je možné se častky domáhat

Odpovědi
cukrar

asi ne, páč vy jste se dohodli, že jí budete přispívat na auto dobrovolně.

Tvrzení proti tvrzení. Co na to přítelkyně?