Plánuju koupit velkou televizi 4K UHD, máte s ní (nebo podobným modelem) někdo zkušenost?

Mám v plánu telku Philips 164cm 4K UHD. Máte někdo zkušenosti (i s něčím podobným), nebo to nemá význam? Cena mě nezajímá, někdo to vrazí do kouření a chlastu, já do telky. Očekávám, že mě překvapí minimálně stejně jako moje první plazmová TV kdysi dávno.

Odpovědi
cochee

Polož si otázku jinak: máš, či budeš na té telce mít v dohledné době co sledovat? Tím myslím 4K médium – ne terestriál, ani kabel, ani satelit, ani DVD a dokonce ani blu-ray… Pokud si do ní pustíš jmenované zdroje, budeš obrazem zklamán – obrazové body se budou velikostně podobat kostkám cukru…