Koupě sw z druhé ruky

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jak je to s koupí sw (konkrétně Office) z druhé ruky. Mám nabídku na plné verze (ještě nerozbalené) za pěkné peníze a zajímalo by mě, jak to je, pokud to potřebuji do firmy. Upozorňuji, že se jedná o klasické krabicové verze, nikoli OEM apod. Je licence platná? Popř. jaký typ dokladu potřebuji od prodejce (je to občan, nikoli firma). Předem mnohokrát děkuji.

Odpovědi
Jarda

Pokud se neco hodne podstatneho nezmenilo (a to pochybuji), tak samotne licence muze prodavat vyhradne autorizovany prodejce. Figl je v tom, ze po koupi licence se nestavate majitelem software, ale mate pouze pravo jej pouzivat a toto pravo nelze bez souhlasu vlastnika software prodavat.