BeRaut

Je pravda, že se dá pivo v Německu kupovat už od šestnácti let? Pokud ano, tak za jakých podmínek.

Někde jsem slyšel že se dá pivo v Německu kupovat už od šestnácti a chci vědět co je na tom pravdy nebo nějaké podmínky… Díky

Odpovědi
Jane311

Zdravím, ano toto je pravdivá informace.

agentpv

V Holandsku to tak bylo ještě dřív. Prostě od 16, ale běda jak o den dřív. U nás se může alkohol až od 18, ale postih za pití alkoholu třeba ve 12 je u nás proti Holandsku minimální.