Danielson

Koupě notebooku a jeho Windows 8

Lze zakoupit notebook s Win 8 a přenadstavit na Win 7? Můj počítač již toto zažil, respertive z Win xp prof. na Win 7.

Odpovědi
cochee

V současnosti to ještě jde, Windows 7 jsou „živé“ a výrobce téměř určitě vydal ovladače pro hardware tohoto notebooku. Kdybyste to chtěl ale až na Windows XP například, už by mohly být problémy.

anonym

ano určitě to půjde. bohužel zaplatíte za licenci windows 8 přesto že ji vlastně nepotřebujete, v takovém případě bych spíš doporučil notebook bez OS a windows 7 si pak sám doinstalovat. Zvlášt pokud už licenci na win7 máte…