župan

Koupě nemovitosti

Dobrý den chceme koupit byt, přez RK, ale ta požaduje 50 000 rezevační polatek, aby se byt neprodal, než vyřídíme hypotéku. jde to i bez poplatku? mají Realitní kanceláře nárok na tyto kroky? protože tuto částku nemáme, a navíc kdy jsme hypotéku nevyřídili, o 50 000 by jsme přišli

Nejlepší odpověď
anonym

Jde to i bez provize, ale ne přes realitku.
Ta je z toho živa. Proto si už před pár lety lidé založili vlastní web „bezrealitky“.
Jsou tam nabídky, z nichž lze vybrat a stejně tak i zadat poptávku.

Další odpovědi
anonym

Myslim , ze bez te slozene castky to nejde. -iv-