jungle-be

Koupě aplikací v Android Marketu (problém s kartou )

Dobrý den, chci si koupit nějaké ty aplikace z android marketu, tak tam zadám čílso karty,bydliště atd. atd.. přijme to,pak si najdu nějakou aplikaci,dám koupit a vyjede mi toto : Karta byla odmítnuta. Prosím aktualizujte kartu. ALE V ČEM JI MÁM AKTUALIZOVAT ????? Fakt sem z toho vytočenej… Díky za rychlé odpovědi .. P.S. : Už to zkoušim 4 dny..

Odpovědi
anonym

Nebuďte vytočený, problém je na straně vaší karty a banky.

Tipuji že máte kartu u české spořitelny že 🙂 .. ta má totiž implicitně zakázány platby přes internet takže si je musíte u banky nejdřív nechat povolit.

Lepší je ale zřídit si mBank mKonto které prakticky nic nestojí (za běžný provoz jsou nulové poplatky) a používat jeho kartu právě pro internetové platby, držet na něm jen nutný obnost aby se tím eliminovala ryzika která z této možnosti vyplývají.

/////

důvod proč Market požaduje aktualizaci karty je ten, že nerozezná skutečnou příčinu a tak prostě kartu považuje za neplatnou.