jirka F

Koupali jste se někdy v létě v přírodním koupališti?

Kde pod vámi byla jen zemina.

čerpal jsem obrázek s pixabay.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… a nejen v létě, a nejen v koupališti i v rybníku, v řece >>> jsou i jiná místa ke koupání než je bazén a vana …

Další odpovědi
Kepler

Všude možně: přehrady, rybníky, řeky, moře. Jenom v zatopeném lomu nebo tatranských plesech nee. Na můj vkus trochu studené.

nyjono

Několikrát, ba se dá říct, že mnohokrát. Ty ne? Pocit? Normální, jako ve vodě.

aliendrone

V mládí docela často (měl jsem silnější žaludek a vůbec všechno obecně ;) :D). Naposledy v létě zde http://www.michal-sokolov.cz/ – moc se mi nechtělo, ale ukecali mě na „nejdelší tobogan v ČR“. ;) :D Je to sice ne zcela přírodní (písek), ale voda ano. Navíc je to mělké, takže vodička teploučká. Hlavně byla ČISTÁ (na současné poměry NEUVĚŘITELNĚ, když to porovnám se smrdutými chcankami v Hostivaři apod.) Ceny slušné, hajzlíky, půjčovna, atrakce, klobásky, pivo atd. také gut na naše poměry, můžu jen doporučit. Letos bych tam klidně jel znovu, jestli bude čas.

Co se týká kaliště (bláťáku/řeky), tak do toho jsem nevlezl přinejmenším 30 let, pocity… už si nepamatuji. Tenkrát mne zajímaly JINÉ věci. ;) :D :D

jirka F

Otázku uzavírám nominací hloupě položená otázka.

Drap

Proč otázku tak brzy zamykáš?

jirka F

Jak říkám hloupá otázka,každý má asi jiný vkus.