DDarent

Koukněte se sem!!!

http://finance­.idnes.cz/den-d-to-je-bouda-a-tunel-shodli-se-investori-na-to-neskocime-p4a-/inv.aspx?c=A110215­_141224_inv_sov

Aby to byla otázka, tak se ptam, myslíte si, že by to byla dobrá investice???

Nejlepší odpověď
anonym

Nebyla.

Další odpovědi
www

Podle mne NEBYLA.
Stačí, aby si investor přečetl některé odpovědi a musí mu to být jasné. Tento projekt je zatím spíše pro zábavu – dokud se neupřesní a nezpřísní pravidla.

151kbar151

Byla by to výhodná investice, stejně si ale myslím, že to využili jako propagaci webu.