lerak14

koukáte v údivu když má 5leté dítě v ústech cumel?

Nejlepší odpověď
kropitko

Pokud myslíš dudlík,tak abych pravdu řekla u cizích dětí je mi to jedno,no a moje děti ho nikdy neměly, no a neměly ho z jednoho jediného důvodu,že jsem si nedokázala představit,jak bych je tento zlozvyk dokázala odnaučit.
Odpověď..v údivu nekoukám,je to každého rodiče věc,,,jestli ty rodiče baví hledat dudlík,když se dítě rozpláče,tak je to také jeho věc,,,pokud mají zásobu a vyhodili několik set za dudlíky,tak je to také jejich věc,,,,

Další odpovědi
BEAES

Není to pěkný pohled,měli by s tím rodiče něco dělat.

anonym

hmm je to už veliké dítko na dudlík už by měl cumlat spíš řízek anebo rohlík

panenka

No to bych teda opravdu koukala mému synovi jsou tři roky a od dvou ho už nechtěl ani vidět.

bigbít

Myslíš dudlík? No já ho údajně měla v puse běžně až do dvou let a pak jsem si tak nějak musela zvyknout, že už mi ho rodiče zkrátka nedají…

bond73

Ani bych se tomu nedivil,jelikoz kazde dite je jine a to vim ,od tech svych,kdy ma dcera byla prave v tomto veku a potaji brala dudlik synovi,ktery jej zas vubec nechtel uz od jednoho roku jej nechtel a ma dcera dudlik opustila tesne,pred nastupem do prvni tridy.

iceT

Taky bych asi koukala jako blazen,ale jak pise kropitko-je to kazdeho vec.
Ja jsem byla v udivu nad tim,kdyz jista zena uz nevim v ktere zemi KOJILA asi 10leteho chlapce.To mi prislo mnohem divnejsi.