Avatar uživatele
lerak14

koukáte v údivu když má 5leté dítě v ústech cumel?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4945 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Pokud myslíš dudlík,tak abych pravdu řekla u cizích dětí je mi to jedno,no a moje děti ho nikdy neměly, no a neměly ho z jednoho jediného důvodu,že jsem si nedokázala představit,jak bych je tento zlozvyk dokázala odnaučit.
Odpověď..v údivu nekoukám,je to každého rodiče věc,,,jestli ty rodiče baví hledat dudlík,když se dítě rozpláče,tak je to také jeho věc,,,pokud mají zásobu a vyhodili několik set za dudlíky,tak je to také jejich věc,,,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Není to pěkný pohled,měli by s tím rodiče něco dělat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

hmm je to už veliké dítko na dudlík už by měl cumlat spíš řízek anebo rohlík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

No to bych teda opravdu koukala mému synovi jsou tři roky a od dvou ho už nechtěl ani vidět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

Myslíš dudlík? No já ho údajně měla v puse běžně až do dvou let a pak jsem si tak nějak musela zvyknout, že už mi ho rodiče zkrátka nedají…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bond73

Ani bych se tomu nedivil,jelikoz kazde dite je jine a to vim ,od tech svych,kdy ma dcera byla prave v tomto veku a potaji brala dudlik synovi,ktery jej zas vubec nechtel uz od jednoho roku jej nechtel a ma dcera dudlik opustila tesne,pred nastupem do prvni tridy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Taky bych asi koukala jako blazen,ale jak pise kropitko-je to kazdeho vec.
Ja jsem byla v udivu nad tim,kdyz jista zena uz nevim v ktere zemi KOJILA asi 10leteho chlapce.To mi prislo mnohem divnejsi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek