Koukáte na ženský fotbal?

Dneska jsem po delší době koukal na ženský fotbal v podání České reprezentace vs.Itálie a docela z toho bolely oči. Nějak se ta kvalita nelepší. Ve světě je to znát, ale tohle nic moc.

Nejlepší odpověď
Agneta

Fotbal? To se hraje s koulí nebo s pukem?:D

Další odpovědi
Mravenec

Fotbal nesleduji žádný, (tak a kamenujte !) nemám dobrá názor na to, že jeden maník co běhá za mičudou vydělá 3000× více než ten kdo zachraňuje lidské životy.. (Teď nemyslím zrovna tolik MP ani PČR, ale třeba Hasiče nebo ZZSHMP
😉 )

mosol

Moc ne, víc mě baví beach volejbal