koukáte na ulici??

sledujete ulici?? vite jak dneska přišla ta Anička za Františkem a za Emou do pokoje?? a František hral na kytaru jednu melodii prosím netušíte,jak se muže jmenovat???..
Doplňuji:
myslim ten serial ulice)!

Nejlepší odpověď
venkovan

Musím ji sledovat. Mám to dáno i zákonem o silničním provozu. A když po ní jde hezká ženská, tak mne to nařizuje přírodní zákon.

Další odpovědi
Drap

Koukám na ulici z okna. Ale v naší ulici nebydlí žádný František, ani Anička s Emou. Takže vlastně nevím o čem mluvíš.

Michal Kole

Spíš mi vadí, že ve stejný čas na Nova Cinema je Pobřežní hlídka s Pamelou Anderson (3. serie).

Měli by natočit nějakou novou serii, aby herečky měly důvod „zopakovat“ si plavání. za těch 20 let musely plavat zapomenout.

terry

Kdybys napsala Uluci, s velkým U, tak by to bylo každýmu jasný.
Když neumíš pravopis, tak se nediv, že ti někdo nerozumí.
A.....melodii jsem neslyšela.

gepik

Možná to mohlo být tohle „Metallica – Nothing Else Matters“