lerak14

koukáte dalekohledem do cizích oken?

Nejlepší odpověď
kropitko

do oken se nedívám a když potřebuji něco přiblížit,tak se podívám,řekněme například třeba kamerou.....nedávno jsem takhle šmírovala stavbu,která roste naproti na kopci,,cca vzdušnou čarou 2 km…

Další odpovědi
verka

Proč dalekohledem, dneska se staví tak, že si do oken vidíme i bez něj.

GM

To by mne ani nenapadlo, mám dost starostí sama se sebou.

panenka

Ne nedělám to dalekohledém se dívám jen na letadla když vidím že letí.

bigbít

Jednou jsem se takhle zkoušela dívat a zahlédla na proti tlustého souseda, jak se převlíká…od té doby jsem to už raději neudělala…bůhví, co bych tam zahlédla příště…